Om Oss

Redera Consulting AB bildades 2010 av Stefan Björklund som är auktoriserad redovisningskonsult och varit verksam inom branschen sedan 1991. Bolaget har sitt säte och kontor i Vindeln och har idag 7 anställda. Våra kunder består av små och medelstora fåmansföretag, handelsbolag, enskilda näringsidkare och föreningar. Vår starka lokala förankring skapar närhet och tillgänglighet. Redera Consulting AB är medlem i Srf konsulterna, vilket är den äldsta och ledande branschorganisationen för redovisningskonsulter. Förbundets tillsyn och krav på bland annat ansvarsförsäkring, kvalitetskontroll och fortbildning gör att våra kunder får en trygg och seriös samarbetspartner.


Stefan Björklund : Auktoriserad redovisningskonsult
Stefan Björklund

Auktoriserad redovisningskonsult


Telefon: 070-322 76 99 E-post: stefan@redera.se

Marina Nybom Hedman : Redovisningskonsult
Marina Nybom Hedman

Redovisningskonsult


Telefon: 070-322 76 49 E-post: marina@redera.se

Johnny Frank : Redovisningskonsult
Johnny Frank

Redovisningskonsult


Telefon: 070-322 76 33 E-post: johnny@redera.se

Lotta Henriksson : Redovisningskonsult
Lotta Henriksson

Redovisningskonsult


Telefon: 070-322 76 57 E-post: lotta@redera.se

Karin Eriksson : Redovisningskonsult
Karin Eriksson

Redovisningskonsult


Telefon: 070-322 76 19 E-post: karin@redera.se

Roger Heldestad : Redovisningskonsult
Roger Heldestad

Redovisningskonsult


Telefon: 070-322 76 43 E-post: roger@redera.se

Sara Strandgren : Redovisningskonsult
Sara Strandgren

Redovisningskonsult


Telefon: 070-322 76 42 E-post: sara@redera.se